Bilgisayar Satışı ve Teknik Servisi

Firmamız Her türlü Masaüstü Bilgisayar, Notebook ve Bilgisayar donanımlarının satışı ve bu ürünlerin Bakımı, Tamiri ve Arızalarında Teknik servis olarak Hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet vermektedir. Deneyimli ekibimizle sizin ihtiyacınız doğrultusunda size en uygun seçenekleri sunup çözümler üretmekteyiz.

Bilgisayar Satışı

Eva Güvenlik olarak ihtiyacınıza ve bütçenize uygun bilgisayar & sarf malzemeleri ile ilgili tespit çalışmaları yapıp, bu ürünlerin teminini uygun seçeneklerle hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Bilgisayar Teknik Servisi

Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin arızalanması vb) yada bilgisayarınızdaki yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, Bilgisayarınıza virüs bulaşması, Bilgisayar sisteminizin yavaş çalışması vb) sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada firmamız Teknik servisin de tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınız alınarak yerine yeni bir bilgisayar verilmesi (upgrade) gibi işlemleri kapsamaktadır.