Kamera Sistemleri

Elektronik ve Güvenlik Sistemleri olarak müşterilerimizin güvenliğini en üst düzeyde sağlamak için profesyonel ekibimizle 7/24 çalışıyoruz.
Siz değerli müşterilerimizin ev güvenliği, iş yeri güvenliği, depo güvenliği sistemleriyle ilgili projelerinizi Sizin için en kaliteli ve uygun olan
güvenlik kamerasının tedarik, montaj ve devreye alma aşamalarını hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor projenizi sizinle birlikte hayata geçiriyoruz.
Teknik hizmetler olarak güvenlik kamerası sektörünün önde gelen markalarıyla olan iş ortaklığımız sayesinde sizlere en kaliteli ürünü en
uygun fiyatlarla sunuyoruz.

AHD Kamera Sistemleri

AHD kameralar eski analog kameralar ve ip kameralar arasında kalan bir geçiş ürünüdür. Kamera sistemini yenilemek isteyen veya düşük maliyete yeni sistem kurdurmak isteyenler AHD kamera sistemini düşünebilir.

DVR Kayıt Cihazı

DVR (Digital Video Recorder) Analog sistemlerde kullanılan kayıt cihazlarıdır. Analog kamera sistemlerinde kullanılmaya başlanmış ve AHD sistemlerde teknoloji değiştirilerek kullanımına devam edilmiştir.

IP Kamera Sistemleri

IP kameralar internet protokolü kullanan ve cat6 kablo üzerinden iletişim sağlayan, yüksek çözünürlüklü ve kayıt kalitesi yüksek kameralardır. Şu anda en popüler ve en çok tercih edilen kamera sistemidir.

NVR Kayıt Cihazı

NVR (Network Video Recorder) IP kamera sistemlerinde kayıt tutmak için kullanılan cihazlardır. Yüksek kapasite ve kaliteli görüntü kaydı tutabilmek için NVR kayıt cihazı kullanılmalıdır. Çok kapasiteli ve yüksek sayıda kameralar için Server tarzında olan NVR cihazları da mevcuttur.